Jest do dobry sposób, gdy czujesz, że twoje włosy nie są za świeże a ty nie masz za dużo czasu.

Właśnie w takiej sytuacji przyda Ci się suchy szampon. Kosmetyk ten jest miedzy innymi używany przez fryzjerów na pokazach mody, bo przecież tam liczy się czas.Szampon taki pochłania sebum i to dzięki temu włosy wyglądają świeżo. Kiedyś efekt ten uzyskiwano przy pomocy talku, tylko, że w niektórych sytuacjach zostawał on na włosach. Ale w nowocześniejszych suchych szamponach znajdują się lekkie pudry na bazie skrobi. Dzięki temu w niewielkim stopniu matują włosy oraz dodają im puszystości. Na pułkach mammy spory wybór, dzięki temu możemy dobrać szampon odpowiedni do naszych potrzeb. Suche białe szampony są przeznaczone do jasnych włosów, zarówno tych naturalnych jak i farbowanych. Jeśli masz żółty odcień włosów i chcesz się go pozbyć to taki szampon Ci to umożliwi. Może on też zamaskować pierwsze ciemne odrosty. Uniwersalne są szampony bezbarwne, sprawdzą się one na każdych włosach, ponieważ nie zostawiają śladów. Natomiast szampony kolorowe trzeba już dużo bardziej starannie dobierać, od tego będzie zależało czy dobrze zamaskują odrosty oraz czy nie będzie widoczne ich użycie. W drogeriach jest coraz więcej kosmetyków tego typu.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia mezoterapia łódź .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami.

Czytaj więcej...