Jędrne pośladkiSpecjaliści twierdzą, że te część ciała jest najłatwiej skorygować. Jest to możliwe, ponieważ mięśnie pośladków są stosunkowo duże, więc ćwicząc można skorygować ich kształt. Trening tych mięśni nie powoduje też bólu ani zmęczenia. Celem ćwiczeń, które zostaną przedstawione w dalszej część artykułu jest rzeźbienie kształtu a nie odchudzanie pośladków. Ciekawy i dobry efekt można osiągnąć poprzez szybkie biegi. Rowerek stacjonarny też przyniesie naszym pośladkom ładny kształt.

Ale zacznijmy od podstaw, czyli od diety. Ćwiczenia, zabiegi i kosmetyki nic nie dadzą, jeśli nie będą wspomagane przez odpowiednią dietę. Powinna ona być bogata w żelazo i kwasy omega -3. Jeśli chodzi o witaminy to powinny w niej dominować C, A i E. Witamina A pomoże nam wałczyć z wolnymi rodnikami, które odpowiadają za starzenie się skóry, witamina C jest natomiast silnym przeciwutleniaczem, pobudza ona też syntezę włókien kolagenowych. Warto też posiłki spożywać regularnie i nie później jak 18.00. Ostatnio słyszy się bardzo dużo o właściwościach borowiny, nie tylko medycznych, ale i kosmetycznych. Wykorzystuje się ją w zabiegach, które zwalczyć maję cellulit. Dzięki aktywnym związkom wpływa na zmniejszenie skórki pomarańczowej. Jest to doskonały środek odchudzający, ponieważ miejscowe rozgrzanie tkanek pobudza metabolizm. Dlatego borowina znajduje się też w wielu kosmetykach. Jeśli chcesz dbać o pośladki to zaopatrz się w takie kosmetyki. Pamiętaj też by regularnie masować uda i pośladki. Dobre wyniki w walce ze zbędnym tłuszczykiem przynosi też stosowanie peelingu i masaż szorstką rękawicą. Po takim masażu wklep w skórę kosmetyki ujędrniające. Powinny one mieć w swym składzie algi, ekstrakt z wiśni Acerola, wyciąg z kawioru i tym podobne. Potem dla wzmożenia efektu warto owinąć się folią spożywczą i kocem. Dzięki temu twoja skóra znacznie lepiej wchłonie substancje odżywcze. Bardzo popularnym zabiegiem jest tak zwana elektrostymulacja, przeprowadza się ją w gabinetach kosmetycznych. Na udach i na pośladkach umieszcza się elektrody, pomiędzy którymi przepływa prąd elektryczny. Prąd ten stymuluje mięśnie pośladków, które podskakują jak piłeczka pingpongowa. Pośladki są widocznie wymodelowane już po około dziesięciu takich seansach. Jeśli chodzi o ćwiczenia to jest ich cała gama, ale to temat na osobny artykuł.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. olejki do włosów 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia www.terazbudujemy.com.pl/zwezka-venturiego-w-postaci-zwezonej-w-srodku-rurki/ .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami.

Czytaj więcej...