Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. Ma on zdolność wiązania wody w tkankach a to znaczy że ma on wpływ na nawilżenie naszej skóry. Jest on także budulcem dla włókien kolagenu i elastyny. One natomiast odpowiadają za utrzymanie jej jędrności i właściwego napięcia. Ale kwasu tego jest w naszym organizmie określona ilość, a wystarczająca ilość jest tylko w młodej skórze. Dlatego po przekroczeniu 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Oczywiście najważniejsze są kremy. Ten an dzień powinien dostarczać kwasu hialuronowego, zabezpieczać nas przed słońcem i szkodliwym działaniem temperatur. Krem na noc powinien natomiast zapewniać regenerację. Warto też używać kremu po oczy. Ale prawidłowe dbanie o swoją skórę to nie tylko krem, dwa razy w tygodniu trzeba wykonać maseczkę o działaniu liftingującym, stanie się gładka i elastyczna. Przyda się też serum z kwasem hialuronowym. Serum takie stosuje się pod krem najlepiej w formie kuracji. Robi się to najczęściej raz na trzy miesiące. Powoduje to wypełnienie zmarszczek. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest dwu tygodniowa kuracja kwasem hialuronowym w ampułkach. Ich zawartość wmasowujemy w oczyszczoną twarz i szyję.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. olej arganowy 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia odżywki do rzęs kosmetycznee.pl .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami.

Czytaj więcej...