Najbardziej newralgicznym miejsce wydaje się być delikatna skóra pod oczami. Jest to strefa podatna na pierwsze zmarszczki, więc zaingeruj się ją już po przekroczeniu 30 lat. Odpowiednia pielęgnacja tych miejsc przyniesie dobre efekty.

Najważniejsze by kosmetyki wklepywać a nie rozsmarowywać, bo w ten sposób niepotrzebnie naciągamy skórę pod pachami. Zwykłe kremy pod oczy na dzień mogą nie wystarczyć, bo zwykle są przeznaczone do nawilżenia. Dlatego używaj też przeciwzmarszczkowego serum albo kremu z retinolem. Przed ważnym wyjściem z domu nałóż maseczkę z płatków. Kolejnym ważnym miejscem jest skóra szyi, ma ona specyficzne wymagania. Krem przeznaczony do jej pielęgnacji musi być lekki i o odpowiedniej konsystencji. Nie zapominaj o dokładnym oczyszczaniu skóry i to zarówno rano jak i wieczorem. Staraj się używać do tego nawilżającego mleczka i toniku. Jeśli będziesz myła szyje gorącą wodą to może to przyśpieszyć wiotczenie skóry. Krem trzeba wklepywać od dołu ku górze, czynność te rób dwa razy dziennie. Wybieraj krem z peptydami, gliceryną i masłem shea. Od czasu do czasu możesz też nałożyć na szyje serum. Podobnie maseczkami, sprawdza się te nawilżające i natłuszczające. Specjaliści zalecają by potem delikatnie owinąć szyje folią, maseczkę także powinno się stosować raz na tydzień.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. zabiegi pielęgnujące zachodniopomorskie 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia http://www.laserglamour.pl/depilacja-laserowa-lodz.html .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami.

Czytaj więcej...