Cząstki te są wchłaniane przez fagocty i z czasem znikają. Aby osiągnąć wystarczająca skuteczność to niezbędne jest wykonanie dwóch zabiegów w odstępie 3 tygodni. Możemy też mieć inne plamy, większe, koloru kawy z mlekiem. Zajmują od kilku do nawet kilkudziesięciu centymetrów kwadratowych powierzchni skóry. Najczęściej występują na pośladku, udzie i tułowiu. Jeśli pojawiają się dopiero dorosłej kobiety i pojedynczo to najprawdopodobniej winne są estrogeny.

One tak jak piegi nie wymagają leczenia, tylko ze, jeśli są duże to mogą nas szpecić. Żadne maskowanie kosmetykami nie przyniesie tu oczekiwanego efektu. Kremy i żele wybielające też za dużo tu nie zdziałają. Najskuteczniejsze jest wykorzystanie lasera barwnikowego pulsacyjnego lub aleksandrytowego. Najpierw plamy zmieniają kolor na popielaty a po tygodniu znacząco bledną. Naświetlenia powtarzamy. Ale nawet ich spora ilość nie da nam gwarancji, że plamy znikną całkowicie. Są też plamy soczewicowate. Najczęściej owalne, oddzielające się bardzo wyraźnie od reszty skóry, są jak duże piegi. Tworzą się one w miejscach narażonych na działanie słońca, czyli: twarz, szyja, dekolt, łydki. Z czasem powiększają się i stają się bardziej ciemne. Niektóre osoby nazywają je plamami starczymi. W pozbywaniu się tych plam pomoże nam laser Q-switched, krioterapia oraz chirurgia.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. www.sklepestetyka.pl/RevitaLash 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia instyturody.pl .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami. Zobacz nasz nowy femi pleasure sklep

Czytaj więcej...