Kobiety w tym wieku też muszą dbać o swój dekolt i piersi. Przecież są to symbole kobiecości. Pielęgnować te miejsca trzeba bez względu na to ile masz lat. Skóra się tam znajdująca ma mało gruczołów potowych i szybciej traci tam wodę. Do tego jest też ona delikatniejsza niż ta na twarzy. Dlatego też znacznie szybciej pojawiają się tam oznaki starzenia. Utrata jędrności i elastyczności zaczyna się już po 30 roku życia. Po 50 zmarszczki tają się jeszcze bardziej wyraźne.

Wpływ na to mają wahania hormonów, ciąża. Jednak mamy spor agamę zabiegów, które mogą te procesy zahamować. Jeśli bardzo widać efekty starzenia się biustu to można skorzystać z nieinwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi te p[przeprowadza się w salonach kosmetycznych. Ale bardzo wiele dla naszego dekoltu i biustu możemy zrobić same w domowych warunkach. Najważniejsze wydaje się być używanie balsamu ujędrniającego, ma on w swym składzie kwas hialuronowy, retinol i całą gamę witamin. Dzięki temu zahamujesz utratę jędrności skóry. Po przekroczeniu 50 lat dołącz do tego też serum. Raz na tydzień trzeba też nałożyć odmładzająca maseczkę, może być ta z apteki lub drogerii lub przygotuj sobie ją sama z ogólnie dostępnych składników. Pamiętaj też, że bardzo ważne jest dobre dobranie stanika. Dzięki temu skóra nie rozciąga się nadmiernie.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia cnd shellac blush teddy .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami. Oferowana przez Esteti-Med depilacja laserowa warszawa to skuteczna metoda na usunięcie owłosienia

Czytaj więcej...