Przychodzą takie dni, że patrząc w lustro widzisz swoją cerę zmęczoną, szara i przesuszoną.

Ale nie musi tak być, wystarczy trochę mocniej nad sobą popracować. Zacznij od pilingu. Aby cera była gładka musisz wyrównać jej powierzchnie to znaczy zetrzeć stary naskórek. Jeśli masz skórę delikatną, naczyniowa lub wrażliwą to polecam ci użyć pilingu enzymatycznego. Przy cerze normalnej można użyć kosmetyku z drobinkami. Pamiętać by zastosować go na wilgotna skore by ograniczyć ryzyko podrażnień,. Gdy jednak masz wrażenie, że to nie wystarcza, że zwykły piling to za mało to użyj preparatów z kwasami owocowymi. Mają one głębsze działanie. Skórę taka musi pielęgnować dobrym kremem. Przy cerze szarej i zmęczonej zwykły krem niewiele pomoże. Taki krem musi posiadać witaminę C w dużej ilości, rozjaśni ona skórę i pobudzi prace komórek. Witamina ta chroni też przed działaniem wolnych rodników. Przy okazji nakładania kremu wykonaj masaż. Warto też do codziennej pielęgnacji włączyć maseczki. Ich podstawową zaleta jest szybki czas działania. Użyj maseczki, która mocno ja nawilży oraz złagodzi podrażnienia. Jeśli masz wrażenie, że twojej skórze brakuje blasku to wybierz maseczkę rewitalizującą. Jeśli twoim celem jest rozjaśnienie skóry to pomocna będzie maseczka z ogórkiem albo sama pokrój go w plastry i połóż je na twarz.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. spa lubuskie 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia termometr cukierniczy .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami.

Czytaj więcej...