Aby każdego dnia wyglądać olśniewająco musimy używać dobrych i sprawdzonych kosmetyków. Żeby większość z nich przyniosła pożądany skutek to trzeba ich regularnie używać. Zacznijmy od peelingu, ten rodzaj kosmetyków należy stosować nie częściej jak raz w tygodniu. Jest to optymalna częstotliwość, ponieważ odpowiada on za usuwanie martwych komórek naskórka, a one rodzą się w cyklu który trwa prawie miesiąc. Dzięki temu zabiegowi nasza skóra będzie miała zawsze blask i będzie w niej poprawione mikrokrążenie. Używając ich sprawiamy że cera jest jaśniejsza i pełna życia. Peeling to świetny zabieg który ma na celu także przygotować skórę na wchłanianie odpowiedniego kosmetyku takiego jak kremy i maseczki. Kolejnym ważnym kosmetykiem jest krem. Taki preparat powinien już być stosowany przez nastolatki, na początku lekki z filtrem UV. Jednak wraz z upływem lat krem powinien być coraz bardziej obfity w substancje odżywcze i regenerujące. Aby krem dobrze oddziaływał na nasza skórę to po pierwsze musi być do niej dobrze dobrany a po drugie musi być stosowany regularnie. Kobiety powinny stosować także maseczki, no może dotyczy to także niektórych panów.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami.

Czytaj więcej...