OliwaSiła i skuteczność wielu kosmetyków tkwi w ich naturalnych składnikach, więc substancje takie jak peptydy czy aminokwasy to nie wszystko. Przyjrzyjmy się zatem niektórym z nich. Po pierwsze oliwa, jest ona używana jako kosmetyk przez wiele znanych osób. Jest ona bardzo bogatym źródłem mikroelementów i witamin. Jest w niej też dużo kwasów tłuszczowych NNKT, przyśpieszają one regenerację tkanek. Oliwa to kosmetyk który bardzo dobrze natłuszcza skórę, odżywia ją i zapobiega jej wiotczeniu.

Gdy tylko mas suchą skórę to odczuwasz to jako dyskomfort, wtedy z pomocą powinien przyjść ci krem z oliwą z oliwek. Gdy będziesz go regularnie stosować to skóra stanie się gładsza, delikatniejsza, jędrniejsza i lepiej odżywiona. Warto też choć raz na tydzień, w przypadku cery suchej, na twarz nałożyć maseczkę. W kosmetykach bardzo często znajdziesz też owoce, w tym coraz popularniejszy – granat. Ma on w sobie bardzo dużo polifenoli, beta-karotenu i witamin C i E. Zawiera one też kwas punikowy. Kosmetyki z granatem powinny zagościć na twej półce jeśli dostrzeżesz na swej twarzy pierwsze oznaki starzenia. Warto po taki krem sięgnąć przed 40 rokiem życia ponieważ zmarszczki pod oczami pojawiają się już wcześniej. Dobre są też kremy przeciw zmarszczkowe z granatem, sprawdzą się też maski i peelingi. W ten sposób twoja skóra zostanie pobudzona do odnowy. Zatem drogie panie sięgamy po kosmetyki z wyciągiem z owoców!

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. olejdowlosow.pl 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia olejek kokosowy szukaj w tym miejscu .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami.

Czytaj więcej...