KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia. Najbardziej popularnymi kwiatami, które sprzyjają naszej urodzie są: rumianek i chaber. Ekstrakty z tych polnych kwiatów mają za zadanie łagodzić porażenia, koić i nawilżać skórę.

Czasem przychodzi taki moment, że trzeba dać swej skórze odpocząć, w tym celu zamień krem na łagodny preparat z wyciągiem z rumianku. Dzięki temu skóra stanie się delikatna, a wszelkie podrażnienia czy zaczerwienienia znikną. Warto też czasem sięgnąć po lawendę. Te małe kwiatki oprócz działania uspokajającego ma też właściwości oczyszczające i odświeżające skórę. Ekstrakt z tej rośliny często znajdziemy w preparacie do pielęgnacji stóp. Wyciągi z polnych kwiatów znajdziemy tez w kosmetykach do włosów. Na łupież dobry będzie szampon z wyciągiem chabrów. Napar z tego kwiatu zmniejszy obrzęki i ciemne obwódki pod oczami. Czasem warto też sięgnąć po kosmetyk z jakimś kwiatem egzotycznym. Takie preparaty odżywią skórę i uczynią ją delikatniejszą. Na wygładzenie twarzy i poprawienie jej elastyczności pacam kosmetyki z zwartością jaśminu.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. perfumy boss 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia www.protetyka.org.pl/osobnego-omowienia-wymaga-walka-spoleczna/ .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami. Okulary Born86

Czytaj więcej...