Jak mieć mocne paznokcieJest kilka sposobów na wzmocnienie paznokci, ale być może nie znacie ich jeszcze. Prawdziwe cuda może zdziałać kąpiel oliwkowa. W tym celu bierzemy pół szklanki oliwy z oliwek , następnie podgrzewamy na ogniu i przelewamy do miseczki.

Potem na kwadrans zanurzamy paznokcie, następnie dokładnie wycieramy papierowym ręcznikiem. Taki zabieg w przypadku słabych paznokci trzeba powtarzać dwa razy na tydzień. Kolejny sposób to kąpiel z użyciem nasion kopru. Bierzemy łyżkę wspomnianych nasion i zalewamy szklanką wrzątku, czekamy dziesięć minut. Potem gdy płyn lekko przestygnie wlewamy go do miseczki i zanurzamy paznokcie, ta kąpiel też powinna trwać około kwadransa. Potem osuszamy, zabieg powtarzamy dwa razy na tydzień. Jeśli nie przepadasz za moczeniem paznokci to możesz zrobić sobie maseczkę ogórkową. Bierzemy tarkę i na największych oczkach ścieramy Świerzego ogórka. Podobnie robimy z połową jabłka. Potem dodajemy kilka kropel soku z cytryny, dalej postępujemy podobnie jak z poprzednio omawianymi kąpielami. Możemy tez zrobić sobie peeling migdałowy. W tym celu mieszamy zmielone migdały z oliwą z oliwek w proporcji 1:1 i dodajemy kilka kropel soku z cytryny.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. salon fryzjerski mokotów 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia link .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami.

Czytaj więcej...