Jest wiele potraw czy też warzyw lub ziół, które możemy dodać do potraw a one zadbają odpowiednio o nasze zdrowie. Jeśli masz wrzody to pomoże ci miód manuka, który pochodzi z Nowej Zelandii. Miód ten poprzez zawarte w nim substancje ułatwia trawienie, działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Miód ten zawiera o wiele więcej dobroczynnej substancji niż normalny miód występujący w naszym kraju. Dlatego warto zaopatrzyć się w ten miód i spożywać go dwie łyżeczki na czczo. Wiele osób uwielbia chipsy, ale są one szkodliwe, jednak już niedługo powinny się pokazać w naszym kraju chipsy z topinamburu, są to bulwy, które nie mają w swym składzie skrobi. Dlatego też mogą spożywać je diabetycy. Chipsy te SA mniej słone jednak smak mają podobny do naturalnych. Ale teraz wskazane są chipsy z suszonych jabłek., Pomidorów i buraków. Jeśli masz cukrzycę to możesz też kupić specjale ciastka. Jeśli chorujesz na tak zwaną nie tolerancję laktozy to algi Wakami mogą zastąpić w twojej diecie mleko i nabiał. Co ciekawe to mają one w swym składzie aż 11 razy więcej wapnia niż mleko? Jednak to nie wszystko, ponieważ są one także doskonałym źródłem jodu. Gdy natomiast jesteś na diecie bezglutenowej to wskazane jest by zjadać produkty z amarantusa. Ziarno tej rośliny nie zawiera glutenu, jako jedyne ze zbóż.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami.

Czytaj więcej...