Wielu specjalistów od diet wymienia na pierwszym miejscu, jako przyczynę wszelkich chorób, nagromadzenie się kwasu moczowego w narządach wewnętrznych. Podobno kwas ten odkłada się bardzo często w postaci moczanu sodowego. Zalega wtedy w stawach, chrząstkach, mięśniach i narządach wewnętrznych dzieje się tak mimo tego iż powinien o być całkowicie wydalony z moczem. Dlatego warto raz na jakiś czas przeprowadzić kurację dotruwająca.

Aby była ona skuteczna musi być restrykcyjna. Przez pierwsze trzy dni jej trwania jemy wyłącznie pomarańcze i grejpfruty. Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości zjadanych owoców. Trzeba przyznać że jest ono trochę monotonne. Ale to nie jest jeszcze najgorsze. Pomijając fakt że po trzech dniach śnią nam się pomarańcze po nocach to każdy dzień trzeba zacząć od wypicia połowy szklanki ciepłej Wdy z łyżeczką rozpuszczonej w niej soli kuchennej. Oprócz tego zaleca się tez picie co najmniej czterech litrów wody dziennie, pozwoli to nam na ograniczenie odwodnienia. Możemy też pić sok z pomarańczy i grejpfrutów. Posiłki składające się z pomarańczy i grejpfrutów nie są kaloryczne, więc przez te dni można odczuwać chłód. Dopiero czwartego i piątego dnia włączamy do diety warzywa i owoce oraz soki marchwi i jabłek. Ostatniego dnia tej rygorystycznej diety można sięgnąć już po kasze, jajka i ryby. Po diecie warto już nieco zdrowiej się odżywiać.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. liposukcja bezigłowa 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia dekoracja ślubna warszawa .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami.

Czytaj więcej...