efekt yoyoChyba wszystkie kobiety i część panów wie, na czym polega ten efekt. Ale dla tych, co nie wiedzą, jest to gwałtowny przybór masy po gwałtownym schudnięciu. Dlatego jeśli zdecydujesz się na odchudzanie to rób to mądrze. Najlepiej ja taki spadek miałby wielkość około 1 kilograma na dzień. Dlatego jeśli chcesz się pozbyć około 5 kilogramów, przeznacz na ten cel stosowna ilość tygodni. Najlepszym sposobem by uniknąć efektu jo-jo jest stosowanie diety dwuetapowej.

Pierwszy etap to dieta oczyszczającą o wartości 1000 kcal. Omijam szerokim łukiem alkohol i słodycze. Dzięki niej oczyścimy nasz organizm ze złogów. Wszystkie nasze organy zaczną lepiej pracować. Kolejny etap to już spalanie tłuszczu. By do tego dojść trzeba zacząć uprawiać jakieś ćwiczenia aerobowe, ćwiczenia takie powinny trwać około 40 minut i odbywać się od 3 do 5 razy na tydzień. Gdy już schudniemy tyle ile potrzeba to do normalnej diety wracamy też stopniowo. Jełki odchudzanie trwało dwa miesiące, to przez kolejne dwa wracamy stopniowo do normalnego żywienia. Liczbę kalorii zwiększamy o 100 każdego tygodnia. Gdy nagle stwierdzimy, że przy 1900 kcal tyjemy to ujmujemy te 100 kcal. Starajmy się też jeść mniej a częściej. Dzięki temu poziom glukozy we krwi powinien być stały. Utrzymujmy aktywność fizyczną. Osiągnięte wyniki trzeba pielęgnować, ważmy się przynamniej, co dwa tygodnie i reagujemy na ewentualne zmiany wagi.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami.

Czytaj więcej...