Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami. Zrzucić zbędne kilogramy pomoże Ci papryczka Chili, już dawno zauważono, że ma ona odchudzająca moc. Badania pokazały, że jej dodatek do potraw przyśpiesza spalanie kalorii nawet o 20%. Dzieje się tak, ponieważ papryczki te mają w sobie kapsaicynę, stymuluje ona wytwarzanie ciepła w organizmie podkręcając metabolizm.

Chili hamuje też łaknienie na słodycze i dania tłuste. Dlatego też powszechne stały się pigułki odchudzające z wyciągiem z tych papryczek. Nie zapomnij też o grejpfrucie, jest on bogaty w witaminy i minerały, ale oprócz tego ma również właściwości odchudzające. Pobudza on spalanie tłuszczów i usprawnia przemianę materii. Poprawia też pracę jelit i pomaga usunąć z naszego ciała toksyny. Ma on bardzo niski indeks glikemiczny, co oznacz, że po jego zjedzeniu cukier jest stopniowo uwalniany. Postaw też na cynamon, który reguluje poziom cukru we krwi tym samym ograniczy napady głodu. Cynamon dodawaj nie tylko do ciast, ale też do kompotów czy sałatek owocowych, pasuje doskonale do herbaty, kawy i napojów mlecznych. W ananasie będzie nas interesował najbardziej zawarty w nim enzym bromelia, rozkłada on białko, a więc usprawnia trawieni. Pomaga też w walce z cellulitem.

Młodsza skóra

Młodsza i piękniejszaW naszym organizmie jest kwas hialuronowy. dobry dentysta poznań 30 lat trzeba zacząć używać preparatów z tym składnikiem.

Czytaj więcej...

Kwiaty w kosmetykach

KwiatyKwiaty nie tylko pięknie pachną, ale też pielęgnują skórę, nawilżają ją i łagodzą podrażnienia www.beton-dekoracyjny.net.pl/pokrycie-studni/ .

Czytaj więcej...

Owoce i warzywa dla smukłej sylwetki

Jeśli chcesz schudnąć to warto do swej diety włączyć warzyw i owoce, oto niektóre z nich wraz z och cennymi właściwościami. Wiosna i lato to czas gdy możesz założyć ciekawe obuwie. Ranking męskich modeli znajdziesz tutaj.

Czytaj więcej...